Kullanım için talimatlar Ostelife Premium Plus

Ostelife Premium Plus kremi nasıl kullanılır

Ostelife Premium Plus kullanım talimatları, kremin kullanımı için önemli özellikleri ve kuralları açıklamaktadır. Ürün doğal içeriklerden oluştuğu için yan etkilere, sağlık sorunlarına neden olmaz ve farklı yaştaki hastalarda kullanılabilir. Kremi nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, şu önemli önerileri izleyin:

Artrit için Ostelife Premium Plus kremi nasıl uygulanır
  1. Etkilenen bölgeye ince bir krem tabakası uygulayın.
  2. Tamamen emilene kadar masaj yapın (3-4 dakika). Her şey talimatlarda belirtildiği gibi yapılırsa, bir ısı hissi ortaya çıkar, cilt ısınır, kas dokusu gevşer ve ağrılı hislerin yoğunluğu azalır.

Kremi günde yaklaşık 2-3 kez uygulamaya değer. En son akşam yatmadan önce uygulanır. Merhem günlük olarak uygulanmalıdır. Bu, kümülatif bir etkiye sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Uygulamaya başladıktan 14 gün sonra eklemlerde ciddi patolojik süreçlerle bile durumda bir iyileşme gözlenir.

Ostelife Premium Plus kullanım endikasyonları:

  • Sırt ve eklem ağrılarının tedavisi.
  • Artrozda doku yıkımının azaltılması.
  • Artritte iltihap yoğunluğunu azaltmak.

Kremi kullanmanın tek kontrendikasyonu, bileşimini oluşturan bileşenlere aşırı duyarlılıktır. Ayrıca Kıbrıs'ta çare kas-iskelet sistemi hastalıklarını önlemek için kullanılabilir, bu durumlarda yılda bir kez kullanılması gerekir.