Kullanım deneyimi Ostelife Premium Plus

Tatiana'nın Jelgava'dan (Letonya) deneyimi

Jelgava'dan Tatiana'nın Ostelife Premium Plus kullanım deneyimi

Benim adım Tatiana, 63 yaşındayım. Sırt ağrısı ve eklemler için Ostelife Premium Plus krem kullanımını gözden geçirmek istiyorum. Letonya'da Jelgava şehrinde yaşıyorum. 5 yıldan fazla bir süredir, aslında tüm sağlık sorunlarının nedeni haline gelen diabetes mellitus hastasıyım. 2-3 yıl boyunca eklemlerle ilgili sorunlar ortaya çıktı - sırtta ağrı (önce eforla, sonra istirahatte) ve diz eklemleri ortaya çıktı. Bu nedenle, bir doktorun tavsiyesi üzerine jimnastik yapmaya başladım ve aynı zamanda kas-iskelet sistemimi tedavi etmek için bir çare aramaya başladım. Yeterli bilgi üzerinde çalıştım ve Ostelife Premium Plus kremine karar verdim, tk. geyik boynuzlarının ve bitki özlerinin etkisi vücut için çok faydalıdır.

Araç nasıl kullanılır

Kremalı tüp fotoğrafı, Ostelife Premium Plus kullanma deneyimi

Uygulamadan önce talimatları detaylı olarak okudum ve talimatları takip ederek kremi günde üç kez sorunlu bölgelere sürdüm. Benim durumumda dizler (kendim uyguladım) ve sırt (kocam yardım etti). Merhemi 3-4 dakika hafif masaj hareketleriyle ovun. Bundan sonra ciltte herhangi bir yapışkanlık hissetmedim.

İlk hafta

İlk kullanım haftasında sadece küçük değişiklikler fark ettim. İlk başta, ilacın etkinliğinin yetersiz olduğu görülüyordu, ama bu konuda yanılmışım. 4 günlük kullanımdan sonra, sırtın alt kısmındaki ağrı, istirahatte bile sıklıkla rahatsız olan önemli ölçüde azaldı. Torunumla daha uzun yürüyebildim çünküdiz ağrıları daha az yoğun hale geldi.

İkinci hafta

Kullanımın ikinci haftasında kremin uygulanmasının sonucu daha belirgin hale geldi. Çare çok etkili oldu - ağrıyan ağrı azaldı ve eklemlerdeki hareketlilik arttı.

Bir aylık kullanımın etkisi

Ostelife Premium Plus kremi kullanmaya ve egzersiz yapmaya başladıktan bir ay sonra, ilacın etkisi gerçekten büyüleyiciydi. Çok daha sakin uyumaya başladım, hafif jimnastik yapmaya başladım (bunun tedavinin etkinliğine de katkıda bulunduğunu düşünüyorum), bahçede çalıştım ve kendimi daha mutlu hissettim. Başka bir muayeneden sonra doktor kısa sürede sağlığımı gerçekten iyileştirdiğimi söyledi. Bu nedenle, bu çareyi benzer sorunları olan herkese tavsiye ederim.